יסודות היציבה הנכונה
.

הרצאה עם אייל שמש
ביום שני 18/10/21
בשעות: 11:30- 10:00

נושאים בהרצאה:

יסודות היציבה הנכונה:
העקרונות והיסודות שיאפשרו לכם לשדרג את היציבה, להבין (באמת להבין!) לעומק את הנושא, וכיצד אפשר לפעול נכון, ולהימנע מטעויות שיובילו למאמץ מיותר ושגוי.

איך להמנע מפציעות וכאבים:
על פני השטח, פציעות וכאבים נגרמים מיציבה ותנועה לא נכונה. אך מתחת לפני השטח, הבעיה היא שלא מבינים לעומק איך הגוף פועל – בחלק הזה של ההרצאה, ננסה להבין כמה שגיאות נפוצות שגורמות לכאבים, סיבוכים ופציעות.

אורח חיים יושבני:
ננתח את הגוף בזמן ישיבה, נלמד כיצד לשבת נכון, לפזר עומסים בצורה נכונה ולהימנע מכאבים ופציעות - ידע סופר חשוב, לאור זה שכיום אנשים מבלים שעות רבות מחייהם בישיבה.


תפיסת הגוף בראש שלנו (דמות הגוף):
למה זה כל כך חשוב וקריטי איך אנחנו חושבים את הגוף ואת התנועה שלנו, ואיך אפשר לעבוד עם זה ולהביא לשיפור ביציבה והתנועה, ע"י שינוי המחשבה והתפיסה של הגוף

כלים לניתוח ותיקון תנועה: איך לנתח תנועה ויציבה ברמת השלד והשרירים –, כדי לשדרג את התנועה, לעמוד, לשבת ולנוע בחופשיות וללא מאמץ מיותר.

איך מיישמים את הלימוד בפועל:
דרך הבנת העקרונות, ואיך מתאימים אותם אישית לכל אחד –

תוכלו ליישם מידית, עם המטופלים, מתאמנים או תלמידים שלכם, בקליניקה או בסטודיו.

הזמנה להעמקה נוספת:
במהלך ההרצאה אני אציג את תכנית הדגל שלי:
"אנטומיה יישומית" –

וכיצד היא יכולה להפוך את העולם של מורים ,מטפלים והעוסקים במקצועות הגוף,

לשדרג את המקצועיות וההבנה של הגוף והתנועה ולהקפיץ אתכם כמה דרגות מבחינה מקצועית

מתי ואיך?

ההרצאה תיערך בלייב

בתאריך 18.10.21 בשעה 10:00

תוכלו לצפות בה (ואפילו לשאול שאלות) דרך הסמארטפון או המחשב שלכם.

מספר המקומות בכיתה הווירטואלית מוגבל,

לכן כדאי למהר לתפוס את המקום שלכם -

כל מה שצריך לעשות, זה להשאיר פרטים:

מנחה הוובינר – אייל שמש

שמי אייל, ואני חוקר תנועה ומומחה ליציבה ותנועה נכונה כבר למעלה מ- 25 שנים.

אנטומיה היא הבסיס, היסודות שמהן היציבה והתנועה נבנים, אך לצערי, עדיין מלמדים אנטומיה דרך שינון שמות ושרטוטים דו ממדיים - זה כמו ללמוד לשחות, מבלי להיכנס למים.

כמו שלא ייתכן שמישהו שמטפל ברכב לא יבין במכניקה של הרכב, כך לא ייתכן שמורים לתנועה, מאמני כושר, או מטפלים בגוף, לא יבינו לעומק איך הגוף עובד ופועל - ובמקום הזה אני רואה את השליחות שלי.

לשמחתי, בשנים האחרונות לימדתי כבר אלפי מורים ותלמידים לתנועה, מטפלים במגע, מאמני כושר וספורט, השתלמויות, קורסים וסמינרים שונים ביציבה ותנועה, ואת הקורס שכבר הפך למותג מבוקש: "אנטומיה יישומית" - מודל שפיתחתי שמשלב לימודי אנטומיה יחד עם חוויה ותנועה, בדרך שמצליחה להפוך את הלימוד הלכאורה משעמם, למרתק ומלא חיים, ולא פחות חשוב- מתקשר ונגיש.

זכיתי ללמד אלפי בעלי מקצוע מכל הסוגים, בכל הגילאים ורמות הניסיון שמעידים שוב ושוב שסוף סוף הם הבינו את הגוף ואיך הוא עובד, ושהלימוד הפך אותם לאנשי מקצוע טובים יותר...

אני מזמין אתכם להצטרף לוובינר איתי, וללמוד קצת יותר לעומק (: את נושא היציבה, ולרכוש כמה כלים סופר מעשיים, שתוכלו להשתמש בהם מידית בסטודיו או בקליניקה.

הצטרפו אליי לוובינר:

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.